top of page

ייעוץ אישי

ייעוץ אישי לטיפול במחסומים

פוטנציאל לא ממומש? תחושת תקיעות? מחסומים בלתי נגמרים? תחושה שרק אם הייתי יודעת מה לעשות או אם הייתה לי את ההכוונה הנכונה הייתי מגשימה את עצמי? אני מרגישה שאני בעלת יכולת אבל לא ממש הולך לי בחיים ואני לא משיגה את מה שאני רוצה?

הייעוץ האישי נותן מענה לאותן הבעיות והמחסומים הללו, ייעוץ אישי מדויק ותפור במיוחד עבורך ומה שאת צריכה. 

אישה חופשייה

ייעוץ אישי - איך זה בדיוק עובד?

דבר ראשון את מגיעה אליי לפגישת היכרות במשרד בתל אביב. בפגישה אני עושה לך ראיון אישי על מנת להכיר אותך ולדעת מהם המחסומים והבעיות שאת מעוניינת לטפל בהם. לפי הריאיון אני עושה הערכה ובונה לך תכנית אישית שמותאמת במיוחד עבורך. בנוסף אתן לך הערכה של כמות הזמן הדרוש לך. התהליך בייעוץ אישי הוא מאוד מדויק וממוקד עם מטרה ספציפית ולכן גם יעיל ובעקבות זאת אחוזי ההצלחות גבוהים. 

ייעוץ אישי - המטרה שלנו

המטרה בייעוץ האישי הוא לעזור לך להיות יותר בשליטה על החיים שלך ולעזור לך להשיג את המטרות שלך. הייעוץ ייתן לך תחושת שחרור והקלה ממצבים שתוקעים אותך ויכולת להסתכל על הדברים מנקודת מבט אחרת.

הלקוחות שלנו חווים בעקבות הייעוץ האישי:

  • התגברות על לחצים ומתח.

  • טיפול בתקיעויות בחיים.

  • שיפור הביטחון העצמי.

  • התמודדות והתגברות עם חרדות ודיכאון.

  • שליטה מוגברת יותר בחיים.

  • הגברת יכולות אישיות.

  • תחושת חיוניות ופרודוקטיביות. 

בייעוץ האישי אנחנו מתמחים בטיפול בחרדות ולחץ, מתח נפשי, דיכאון, פחדים, תחושת ייאוש, חוסר ביטחון, בעיות תקשורת, קשיים חברתיים, ביישנות, מערכות יחסים וייעוץ זוגי, ייעוץ למציאת זוגיותדיכאון אחרי לידה, רגשות אשם, עצבות, שיפור יכולות, הפרעות אכילה, הערכה עצמית, שעמום, חוסר מוטיבציה והצלחה בחיים. 

ייעוץ אישי - התוכנית שתפורה במיוחד עבורך

התוכנית שתקבלי תהיה לפי תוצאות הריאיון במפגש ההיכרות. היא מורכבת מתהליכים מנטליים שמטרתם להעיף מטענים רגשיים לא רצויים שתוקעים אותך בשילוב עם ידע פרקטי ותרגול. השילוב של להיפטר ממה שלא צריך ולקבל במקום זה ידע נכון ויישומי לחיים הוא מתכון מנצח. ככל שנתקדם יותר על התוכנית את תיראי שמצב רוחך ישתפר ותהיה לך יכולת גבוהה יותר לטפל בעצמך, בדברים שמפריעים לך ולהיות יותר בשליטה על חייך. 

מכירה את המשפט : "תן לאדם דג הוא ישבע ליום אחד, למד אותו לדוג הוא ישבע לכל החיים"? זאת המטרה שלי בייעוץ אישי. אנחנו לא הולכות להיפגש כל החיים במפגשים אינסופיים. אני רוצה שאת תצאי עם ארגז כלים ויכולת חדשה. 

החיים תמיד יביאו לנו בעיות, כל עוד את חיה את תיתקלי בבעיות וזה חלק מהמשחק של החיים. השאלה איך את מתמודדת עם הבעיות הללו? היכולת להתמודד עם בעיות ולהיות מסוגלת להתגבר עליהן זאת השאיפה שלי ביעוץ אישי. 

אני רוצה שתהיי יותר בעלת יכולת ולא לפתח תלות בטיפול.  

כל אחד נתקל במהלך חייו בבעיות ובמחסומים אשר מכבידים עליו, כאלה שהוא לא מצליח להתמודד לבד. זה בסדר, לא עם כל דבר צריך להתמודד לבד. אנחנו חיים בעולם שבו אנו צריכים לפעמים עזרה. היכולת לדעת שצריך עזרה, לרצות אותה ולעשות פעולות כדי לקבל אותה מראה על יכולת עצומה של אדם ומשם אפשר לגדול. תחשבו על זה, אם היינו יכולים לפתור לבד את כל הבעיות שלנו אז הבעיות שלנו לא באמת היו קיימות. עצם העובדה שאדם מוכן לקבל עזרה הוא כבר חצי דרך לפתרון הבעיה. רוב האנשים יודעים שיש להם קשיים ומפחדים לבקש עזרה כי הם חושבים שזה מוריד מערכם. 

מה שחשוב לגבי עזרה בייעוץ אישי ובכלל היא שהיא נכונה לך. הפילוסוף רון האברד כתב:

"מה שנכון עבורך הוא מה שהבחנת בו בעצמך. וכשאתה מאבד את זה, איבדת הכול".

בייעוץ את תגלי באמת מהי הסיבה שבגללה את חווה קושי וכשמטפלים בסיבה האמיתית הקושי מאבד מכוחו. 

ברוב המקרים הדבר שאת חושבת שתוקע אותך הוא לא הדבר האמיתי ובגלל זה אי אפשר לפתור את זה לבד.

התפקיד שלי הוא לגרום לך להסתכל באמת על החיים שלך ולעזור לך לגלות מה באמת תוקע אותך. חשוב לי להדגיש שהייעוץ לא כולל הערכות לגבי המצב שלך או להגיד לך מה לא בסדר אצלך ומה את צריכה לעשות. את זה את תביני לבד כי זה שלך ורק ככה זה יהיה נכון לך. אני רק אעזור לך להגיע אל התובנות האלו ולהגיע להישגים שמחכים לך. 

 

אני לא מציעה לך קסם. אני לא מציעה לך פלסטר לבעיות שלך. אני מציעה לך דרך עבודה יסודית ויעילה להתעמת עם השדים שלך, להתמודד איתם ולצאת מחוזקת ולהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך.

רוב האנשים היום מנסים להשכיח את הכאב על ידי כדורים, סמים, בילויים והסחות דעת כדי לא להתמודד וכדי להצליח להמשיך לתפקד. לא ראיתי עד היום ש"פתרונות" אלה באמת עזרו למישהו להשתפר ולהיות יותר בעל יכולת. 

רון האברד כתב "הדרך החוצה הוא המעבר דרך". המשפט הזה הוא חזק בעיניי וזה מה שתפס אותי בתחילת דרכי בתחום הייעוץ. ראיתי והבנתי שאין קיצורי דרך כשזה קשור לחיים שלי ולשיפור עצמי. אם באמת רוצים לטפל בדברים כמו שצריך זה מצריך אומץ לעבור דרך. 

אני מאמינה בניסים, ראיתי בחיי ניסים קורים ואנשים שהחיים שלהם השתנו אבל הנס לא קורה לבד, אלא אנו גורמים לו לקרות. והניסים הללו קורים בעקבות תהליך. מי שישב בחיבוק ידיים ויתפלל חזק שהחיים שלו ישתנו סביר להניח ששום דבר לא יקרה. דברים לא קורים למי שלא מנסה ולוקח צ'אנסים. לחשוב חיובי זה תמיד טוב אבל זה לא מספיק. זה לא מספיק משום שחסרה הפעולה שבאה לאחר מכן. 

סקרנתי אותך מספיק לגבי ייעוץ אישי?

השאירי פרטים ואחזור אלייך כמה שיותר מהר. 

beach-4161593_1920.jpg

השאירי פרטים ואחזור אלייך

ההודעה נשלחה בהצלחהאחזור אלייך בהקדם

bottom of page