top of page

ייעוץ זוגי

טיפול זוגי לטיפול במשברים בזוגיות

זוג הולך ביחד

ייעוץ זוגי אשר משקם את ההבנה בזוגיות

בעולם שבו אחוז הגירושין רק עולה מדי שנה זה מובן למה אנשים מתייאשים מזוגיות, מפחדים ממנה או לא מאמינים שבכלל קיים דבר כזה. 

כל דבר שלא ניצור אותו לא יתקיים. אותו הדבר גם בזוגיות. כשאנשים מפסיקים ליצור את הזוגיות שלהם יש לכך השלכות. 

ישנה סיבה מאוד ספציפית שגורמת לנישואין להתפרק. אותה הסיבה גורמת לאדם בזוגיות לחשוב מחשבות רעות על האחר ולסבול במערכת היחסים עד למצב שכבר נראה שאין לזה עתיד והזוגיות לא שווה יותר שום מאמץ.

הייעוץ הזוגי שאני מציעה מטפל בשורש הבעיה, בסיבה האמיתית שגורמת לזוג להתרחק ולהרגיש שהם אויבים ולא שותפים לחיים.

ייעוץ זוגי - איך זה עובד?

הדבר הראשון שיש לעשות הוא פגישת היכרות. הפגישה נעשית אצלי במשרד ושם אכיר אתכם ואתם תבינו בדיוק מהי הדרך שבה אני עובדת ותקבלו נתונים נוספים לגבי הייעוץ הזוגי. המטרה שלי כבר בפגישת ההיכרות היא שתצאו עם תחושת הקלה מסוימת. 

במידה ואתם לא בטוחים שייעוץ זוגי הוא הדבר הנכון עבורכם הכנתי שאלון ממוקד לנשים וגברים בזוגיות שבודק מה המצב הכללי בזוגיות ומבודד את הבעיות בזוגיות. השאלון הוא חינמי בסגנון אמריקאי והוא נעשה אונליין. כבר מלענות על השאלון אתם תקבלו מושג יותר ברור לגבי הקשר שלכם ומה הייתם רוצים לשפר בו. עדיף ששני בני הזוג ימלאו אותו אבל לא חובה.

ליתר דיוק ישנם שני שאלונים נפרדים. שאלון לנשים ושאלון לגברים.

אחרי שתמלאו את השאלון אתם מוזמנים אליי למשרד לניתוח השאלון והערכת מצב. 

פגישת האבחון היא בחינם!

בפגישה אני אראה לכם את תוצאות השאלון, אילו בעיות צצו בשאלון ומה ניתן לעשות בקשר אליהן.

למילוי השאלון יש ללחוץ:

הייעוץ הזוגי הוא מאוד מדויק. הוא שילוב של טיפול במשקעים בזוגיות עם נתינת כלים מעשיים. 

שני בני הזוג נוכחים בחדר במהלך הייעוץ הזוגי ובתהליך מדויק ועוצמתי השינוי מתחולל. לא מדובר בשיחות על גבי שיחות ללא סוף ומטרה. זהו תהליך עם התחלה, אמצע וסוף ומטרה ספציפית ברורה. הייעוץ הזוגי הוא חד ומהיר ולוקח מפגשים ספורים.

אני רואה את הניסים האלה מתרחשים, זוגות שבאים מפורקים יוצאים מאושרים ומאוהבים. 

אם אתם רוצים להציל את מערכת היחסים שלכם זהו הייעוץ הזוגי שיטפל בבעיה מן השורש ובנוסף ייתן את הכלים למנוע התדרדרות נוספת בזוגיות בעתיד. 

בייעוץ הזוגי אתם תטפלו בקרע בתקשורת ביחסים, ב"תחושה שלא מבינים אותי", בקיטורים אחד על השני, בהאשמות והסבל שאתם גורמים אחד לשני. המטרה היא להפוך אתכם מאויבים שנלחמים אחד בשני לחברי קבוצה שעובדים ביחד, בעלי שאיפות דומות שעוזרים אחד לשני להצליח. 

השילוב של הידע והטיפול הנכון הוא המתכון המנצח. שיטת הטיפול שבה אני משתמשת שונה מכל שיטה אחרת שתכירו בתחום הייעוץ הזוגי. הפילוסוף ומייסד השיטה, רון האברד, השקיע את רוב חייו לחקר נפש האדם וגילה את המחסום האמיתי שהורס זוגיות ואת שיטת הטיפול הזוגי.

המטרה שלנו בייעוץ הזוגי במילותיו של רון האברד:

"מה שעליך לעשות זה לגרום לכל אחד מבני הזוג לנישואין לקבל על עצמם אחריות שווה לברית ביניהם. ברגע שתעשה זאת, הם יהיו מוכנים להשלים עם הרבה מאוד דברים אצל האחר בלי הרבה טענות או מחאות". 

אני מזמינה אתכם להרפתקה לשיקום הזוגיות. התהליך הזה עובד כמטה קסמים ואתם תיראו שינוי מהיר בחיים שלכם. כל זה נעשה בכמה מפגשים ספורים.

זוגיות מורכבת משני אינדיבידואלים שיוצרים יחידה אחת. זה ממש לא אומר ששני בני הזוג הם אותו הדבר, חייבים להיות דומים או שונים וכל הרעיונות האלה שלפי דעתי הן סיסמאות שלא מחזיקות במציאות. זוגיות טובה אמורה לעזור אחד לשני לצמוח. אך קשיים בזוגיות יכולים לאמלל לשני הצדדים את החיים. 

 

שיקום הזוגיות על ידי ייעוץ זוגי הוא קריטי לחיים מאושרים ובריאים. זוגיות הרסנית פוגעת בכל אספקט בחיים של הזוג. התסכול מהיחסים ותחושת הבדידות בתוך מערכת היחסים מלווה אנשים בחיי היום יום ומשפיעה על הפרנסה, על הבריאות על הריכוז הכללי ובעיקר על הילדים. אין ילדים שלא סובלים ממערכת יחסים כושלת של הוריהם. זאת עובדה קשה שחייבים להכיר בה. 

 

מצב הזוגיות הוא בידיים שלכם. אם אתם הבאתם את עצמכם למצב של בעיות אתם גם יכולים להוציא את עצמכם מהמצב הזה. זה אפשרי. רק צריך את ההכוונה הנכונה ולמצוא את הדברים הנכונים לטיפול. 

פרידה מכוערת בין בני זוג תמיד משאירה צלקת. אם ישנם ילדים בתמונה אז בכלל. לפעמים זוגות מחליטים להיפרד למרות הייעוץ הזוגי אבל לפחות הם עושים זאת בכבוד ואהדה אחד כלפי השני. בלי לריב ולעשות דברים שאחר כך מתחרטים עליהם.  

אז אם הגעתם לנקודה שאתם לא יכולים יותר לסבול את המצב? אם אתם מרגישים שיש שביב של תקווה ביחסים שלכם? אם אתם אוהבים אחד את השני אבל כבר אין לכם מושג איך לחיות אחד עם השני בלי ריבים, צעקות או סבל? אני מזמינה אתכם לבוא אליי ולתת צ'אנס אמיתי לזוגיות שלכם. 

לשאלון החינמי לקשיים בזוגיות על לחצו מטה:


לכל שאלה מוזמנים להשאיר לי פרטים ואחזור אליכם כמה שיותר מהר בדף צור קשר.

bottom of page