top of page

מציאת זוגיות

ייעוץ למציאת זוגיות

אישה בודדה

המחשבה "למה אני לבד?" עברה או עוברת לך בראש?

אחד המחסומים העיקריים לחיים מאושרים הוא מחסור בזוגיות. 

הרבה פעמים אנו רואים אנשים מאוד מצליחים בעסק, אנשים טובים וחברותיים, שעל פני השטח אין שום סיבה למה הם לבד, סובלים מכך שאינם מצליחים למצוא זוגיות יציבה וטובה.

ישנן לא מעט סיבות למה אדם לא מצליח ליצור זוגיות בריאה ושעושה אותו מאושר. כל אחד וסיבותיו, המשקעים שלו, הכישלונות, הפחדים ונסיבות חייו. 

לכן, הייעוץ למציאת זוגיות שאני מספקת מותאם אישית עבורך ומתייחס אל אותם הקשיים האישיים שאת חווה.

ייעוץ למציאת זוגיות - איך זה עובד?

דבר ראשון את ממלאת שאלון למציאת זוגיות שמבודד את המחסומים והקשיים הספציפיים שאת נתקלת בהם בנושא הזוגיות.

השאלון הזה הוא מדויק ותוכנן לזהות בעיות בתחום הזוגיות על מנת לדעת מהו הטיפול הנכון עבור כל אחת ואחת.

אחרי מילוי השאלון את מקבלת אבחנה ואני בונה לך תוכנית שתפורה במיוחד עבורך. מה שהופך את הייעוץ למציאת זוגיות ליעיל, מהיר ומביא תוצאות בחיים.

הפגישה היא ללא תשלום. 

ייעוץ למציאת זוגיות מורכב מתהליכים שמטרתם ליצור הקלה ביחד עם כלים פרקטיים בנושא. השילוב של היפטרות ממטענים רגשיים שתוקעים וגורמים לפחדים ביחד עם ידע נכון ומעשי יוצר את האיזון הנכון. 

למילוי השאלון החינמי ליחצי:

שאלון למציאת זוגיות - כל מה שרצית לדעת

השאלון הוא אמריקאי ונעשה אונליין. התוצאות מגיעות אליי ונשארות חסויות במערכת. אחרי שמילאת את השאלון אני יוצרת אתך קשר ומזמינה אותך לקבל את התוצאות אצלי במשרד. לפי התוצאות אני בונה לך תוכנית אישית שתפורה במיוחד עבור מה שאת צריכה. 

המטרה שלי היא שאת תקבלי כלים למציאת זוגיות וליצירת זוגיות בריאה, תיפטרי מכישלונות העבר ומפחי הנפש, תקבלי וודאות שאת יכולה ליצור זוגיות שתעשה לך טוב ותלמדי את העקרונות החשובים ביותר למציאת זוגיות ולא פחות חשוב איך לשמר ולהחזיק זוגיות אוהבת ויציבה. אני מכוונת לכך שלא תתפשרי על מה שאת מחפשת ותעלי את הביטחון העצמי שלך ביכולת שלך למצוא וליצור זוגיות שמבוססת על אהבה וכבוד. מטרה נוספת ומאוד חשובה היא שתהיי גורמת על תחום הזוגיות בחייך. כמו שאת גורמת על בריאותך, הפרנסה שלך והעיסוקים שלך גם בתחום הזוגיות את יכולה להיות גורמת ולא בעמדה של תוצאה. מבטיחה לך שזה מקום אחר לגמרי ומשם מגיע השינוי.

הנושאים שבהם אנו נטפל בייעוץ למציאת זוגיות הם למשל: חוסר יכולת להוציא את האקס מהראש, פחד להיקשר בגלל פרידה קשה מהעבר, חוסר יכולת להתחייב, פרפקציוניזם ככה שאף אחד לא מספיק טוב בשבילך וביקורתיות, בלבול לגבי מה אני מחפשת בגבר פחד מאינטימיות וכו'.

נשים שקיבלו תכנית למציאת זוגיות מספרות שהביטחון העצמי שלהן עלה, שיש להן יותר וודאות ביכולת שלהן למצוא וליצור זוגיות, שהן יודעות יותר טוב מה הן מחפשות, שהן כבר לא נכנסות למערכות יחסים שלא עושות להן טוב, התקשורת שלהן עם גברים טובה יותר, הן מצליחות להתגבר על פחדים וכישלונות מהעבר וחוות יכולת חדשה בתחום הזוגי. בדרך כלל הן רואות שינוי ושיפור בחיים גם בתחומים אחרים בחיים. 

בעולם שלנו שהכול נורא זמין תמיד, נראה שאפשר למצוא משהו יותר טוב כי יש שפע של בני זוג פוטנציאליים וקשה יותר להתחייב ובנוסף לכך יש ים של נתונים וטיפים לגבי מה נכון או לא נכון בנושא של זוגיות שמאוד מבלבלים. במילים אחרות מרוב עצים לא רואים את היער. הידע הנכון הוא קריטי למציאת זוגיות שפויה. בנוסף הידע איך להמשיך וליצור את הזוגיות שכבר מצאת חשובה גם כן. הידע שאת תקבלי נלקח מתוך הגילויים של הפילוסוף האמריקאי רון האברד.

רון האברד חקר רוב חייו את נפש האדם והגיע לתובנות מדהימות וחלקן גם בתחום הזוגיות. הוא דגל במשפחה כערך מאוד חשוב לחברה ויצירת העתיד וחשיבותה של האישה במשפחה.

מציאת זוגיות יכולה להיות נקודת הרס רצינית בחיים. תחושת הריק היא לא פשוטה ומשפיעה על חיי היום יום באופן מתמיד. כמובן, ככל שהזמן עובר זה רק נהיה יותר קשה. ובעולם שלנו שרק לפני 200 שנה לנשים לא היו זכויות בכלל, חשוב לי להעצים את האישה ולתת לה כלים נכונים לזוגיות מאושרת. אישה שהיא מאושרת בזוגיות שלה תיצור משפחה יציבה, ילדים מאושרים וכך משפיעה על עתיד החברה. זה עד כדי כך חשוב. 

 

בנימה אישית, אני גאה לשתף שנושא הזוגיות הוא נושא שאותי, באופן אישי, הרס רוב חיי הבוגרים. הרגשתי שפשוט לא הולך לי לא משנה מה אני עושה. או שנפגעתי או שפגעתי. לא היה אמצע. לא הצלחתי ליצור זוגיות נורמלית. כל הנושא הזוגי היה רווי במפחי נפש קשים. הגעתי לייאוש. עשיתי בעצמי תוכנית למציאת זוגיות והשינוי מיהר להגיע. התחושה הייתה שאני יודעת מה אני רוצה וגם מה אני לא רוצה והיה לי קל לבטא את זה ולגרום לדברים שאני רוצה לקרות. כעבור כמה חודשים אחרי סיום התוכנית הכרתי את בעלי ואנחנו נשואים באושר וביחד משנת 2015. תחום הזוגיות שהקשה על חיי במשך כל כך הרבה זמן נפתר כאילו מעולם לא הייתה לי בעיה. היום אני עוזרת לאנשים ובעיקר לנשים בתחום הזה.

התוכנית למציאת זוגיות מתאימה לרווקות וגם לנשים שמחפשות פרק ב' והלאה. אף פעם לא מאוחר מדי ליצור זוגיות. גיל הוא לא פקטור. זה נכון שככל שהזמן עובר וישנם יותר כישלונות בתחום זה נהיה יותר קשה. אבל זה אפשרי ודווקא אז הניצחון מתוק יותר. 

אנשים רוצים שיאהבו אותם, לא משנה אם זה גברים או נשים. כולנו בבסיס רוצים להיות נאהבים ולא רוצים להיות לבד. 

אז אם נמאס לך להיות לבד, אם נמאס לך מדייטים כושלים שלא נגמרים ואכזבות בזוגיות כנסי לשאלון החינמי למציאת זוגיות ומלאי אותו. אני כבר אקח את זה משם. 

לשאלון ליחצי על:

לכל שאלה אל תהססי וצרי איתי קשר בדף צרי קשר ואחזור אלייך כמה שיותר מהר.

bottom of page