top of page

קבוצת גיל משה

גילי - ייעוץ זוגי ואישי

המטרה שלי היא לעזור לאנשים לקבל כלים נכונים על מנת ליצור זוגיות מאושרת ובריאה, לעזור לזוגות במשברים ולשקם את המשפחה כדי ליצור עתיד טוב יותר. 

להוציא מן השורש הסכמות לא הישרדותיות כמו: "אין זוגות שלא בוגדים", "נתחתן, מקסימום נתגרש", "אהבה היא לא לנצח", "נביא עוד ילד וזה יציל את הזוגיות" וכדומה. 

אני רואה במשפחה ערך עליון שאחראי על שפיות החברה ועתידה. זה עד כדי כך חשוב. 

אני גילי נשואה למשה משנת 2016 ואמא לעדן המקסים.

אני יועצת בשיטת הסיינטולוגיה שמתמחה בשיפור אישי וטיפול זוגי. 

המילה סיינטולוגיה מורכבת משני מילים: scio (מלטינית) שמשמעותה "לדעת" ו- logos (מיוונית) שמשמעותה "הלימוד של". סיינטולוגיה עוסקת בלימוד של איך לדעת, אוסף של ידע על החיים למען שיפור יכולות האדם. 

את ההכשרה שלי עשיתי במרכז לסיינטולוגיה בתל אביב כולל התמחויות בדנמרק ופלורידה.

אני יועצת אישית וזוגית מוסמכת משנת 2018. 

את השיטה ייסד הפילוסוף האמריקאי רון האברד בשנת 1950 ומאז היא בשימוש בכל העולם.

גילי, משה ועדן

התחום הזוגי העסיק אותי עוד לפני שהתחתנתי והכרתי את בעלי וזמן רב היה בתשומת הלב שלי. חוויתי קשיים וחוסר בכלים איך ליצור זוגיות טובה ובריאה. חוויתי על בשרי את הקשיים האלו וזה בא לידי ביטוי בחיים שלי באופן יומיומי. ניסיתי המון דברים כדי להתגבר על התקיעות הזאת ללא הצלחה עם שפע של תסכול. 

באופן אישי כשהחלטתי שאני רוצה עזרה קיבלתי כלים של סיינטולוגיה לזוגיות מאושרת ובזכות זה יצאתי מהתקיעות. השתחררתי ממחסומים ונפטרתי מרעיונות לא רצויים והתנהגויות שלא שירתו אותי וכעבור מעט זמן הכרתי את בעלי. זה היה מדהים! ממצב של תעצומות נפש, תקיעות ובעיות בתחום הזוגי למצב שאנחנו הזוג הזה שאנשים שואפים להיות. ממצב שהמחסור בזוגיות הורס אותי למצב ששכחתי שהבעיה הזאת אפילו הייתה חלק מהחיים שלי.

היה לי ברור בנקודה מסוימת שאת הידע המופלא הזה אני צריכה להעביר הלאה כי אני רוצה שלאחרים יהיו את ההישגים שאני השגתי. 

יצא לי לראות לא מעט אנשים שיש להם קריירות יפות, אנשים מצליחים, חברותיים ומעניינים שלא מצליחים בתחום הזוגי ואני רואה כמה סבל זה מביא וכמה תשומת לב תקועה יש על הנושא הזה כשהוא בבעיה. זה משפיע על כל התחומים בחיים ועל האושר הכללי. 

 

עזרה אמיתית היא לעזור לאדם להתגבר על הקושי ולתת לו כלים לא להיכנס אליו שוב. זאת השאיפה שלי. לעזור לאדם להיות יותר גורם על החיים שלו. אפילו שהתחום הזוגי תלוי גם בבן או בת הזוג אבל עדיין אפשר להיות גורם על התחום הזה וליצור את המציאות הרצויה. לעזור לנשים בעיקר לקבל ביטחון ביכולות שלהן לייצר את הזוגיות שהן רוצות ולא לחכות שהדברים יקרו מעצמם.

העובדה המרה היא שבערך 40% מהזוגות מתגרשים. ולא חסר זוגות שלא מתגרשים אבל עושים אחד לשני את המוות.

אלו עובדות שלא יכולתי לחיות איתן בשלום ולהסכים איתן, זה לא הגיוני שאנשים שראו את עצמם חיים את כל החיים ביחד ובונים משפחה, הורסים אותה ולפעמים בקלות רבה מדי עם כל כך הרבה תעצומות נפש מיותרות. ראיתי שזוגות מביאים את עצמם למצבים קשים ובלתי הפיכים לא כי הם לא אוהבים אחד את השני, אלא כי פשוט אין להם כלים נכונים.

עוד עובדה קשה לעיכול היא שזוגיות הרסנית משפיעה על הילדים, אפילו אם מנסים שלא. הילדים שלנו הם חכמים והם מבינים וסופגים הכול. מה שאומר שזוגיות הרסנית היא איום על העתיד שלנו ויוצרת מעגל של אומללות שלא נגמרת. 

אגב, זוגיות הרסנית היא לא רק זוגיות אלימה, זוגיות הרסנית מבחינתי היא זוגיות שבה הזוג לא מדבר אחד עם השני,

מדברים אחד אל השני בחוסר סבלנות, לא מסכימים אחד עם השני בצורה עקבית, עוקצים אחד את השני ומקטרים.

את הזוגיות יש ליצור כל הזמן. זאת עבודה והיא יכולה להיות מתגמלת ומאושרת במידה ויודעים מה עושים. אנחנו ההוכחה החיה לכך. גם אני וגם בעלי הגענו ממשפחות שבה זוגיות ממש לא הייתה מודל. רצינו מאוד להצליח בזוגיות. אחרי שנים של כישלונות עשינו את זה והצלחנו. אף אחד לא מבטיח שזוגיות זה דבר קל. זה דורש התמדה, יצירתיות, לצאת מאזור הנוחות ובעיקר השקעה. 

​מה שאני בעצם מציעה זה טיפול שיורד לשורש הבעיות בזוגיות, טיפול בבעיות אלו ונתינת כלים איך לא ליצור בעיות בעתיד.בתהליך נכון ומדויק נצליח לשקם את תחום הזוגיות ולגרום ליצירה בתחום. השילוב הנכון של הסרת מטענים בנושא הזוגיות עם ידע נכון ויישומי שעובד הוא המתכון המנצח.

על מנת לטפל בבעיה מן השורש ולעשות עבודה יעילה הכנתי שאלונים מיוחדים שמטרתם לזהות מהם הקשיים והבעיות שבהם צריך לטפל. השאלונים מבודדים את הבעיות ועוזרים לי לאבחן וליצור תוכנית ספציפית ומדויקת. השאלונים מחולקים לקטגוריות: ישנו שאלון לנשים שלא בזוגיות, שאלון לנשים בזוגיות ושאלון לגברים בזוגיות.

השאלונים הם חינמיים ונעשים אונליין. על מנת לקבל את התוצאות אני מזמינה אותך לפגישה אצלי במשרד. 

למילוי השאלון המתאים עבורך:

דווקא בגלל העבר שלי וכל מה שעברתי והמקום שממנו הגעתי חשוב לי לעשות תיקון וליצור שינוי. המהות שלי הוא לעזור לזוגות להתגבר על משברים ולהגיע להסכמות משותפות, לעזור לאנשים ליצור זוגיות מאושרת ולדעת לשמר אותה ולעזור לאנשים להתגבר על המחסומים שלהם בחיים, להיות יותר בעלי יכולת והגרסה הכי טובה של עצמם. כי כולנו לפעמים צריכים עזרה בחיים. זאת האמת. אם היינו יכולים להתגבר על הכול לבד אז לא היו לנו שום בעיות. 


במילותיו של רון האברד שתיאר את מהות החיים בצורה כל כך מדויקת. מתוך הרצאה שבה הוא דיבר על הנושא:
"למה אנחנו חיים?"
"מישהו אומר "מהי הסיבה לחיים?" למרבה הפלא, התשובה הברורה לזה, התשובה הברורה לזה, אם הוא רוצה סיבה בסיסית ומוגדרת מאוד, היא לעזור לאנשים. מסתבר שזאת סיבה יסודית לקיום. וזה מטופש מדי, אבל אנשים, אנשים פועלים למעשה על הבסיס הזה, וכשהם לא יכולים יותר לעזור לאנשים, הם מתים!"

אני מזמינה אותך כבר היום לעשות משהו בקשר למצב שלך, לא לחכות לזמן הטוב ביותר כי אין דבר כזה. לחכות זה אף פעם לא הפתרון. כשמחכים, בדרך כלל, הבעיות מחמירות. צרי איתי קשר עכשיו בדף צרי קשר ומבטיחה שאחזור אלייך כמה שיותר מהר.

bottom of page